Potápění v Chorvatsku

Veruda kemp (kempy Chorvatsko Pula)

Veruda – kemp na ostrově v Chorvatsku

Kouzlo robinzonády na ostrově ve stínu borovic. Nejbližší ostrovní romantika s neopakovatelnými západy slunce se skákajícími delfíny. To musíte zažít. Kemp „Otok Veruda“ patří pod kempy Chorvatsko a postupně se blíží evropské úrovni vybavení. Pro ubytování pod stanem (vlastním) využívá většina našich klientů část kempu u „bunkru“ na jihozápadě ostrova, většinou ve stínu borovic.

Sociální zařízení

– sprchy, umyvárny a WC nejdete na několika místech ostrova. Počet a kvalita se lepší. Na některých umývárnách je nainstalován solární ohřev teplé vody.  K ubytování se musíte přihlásit na recepci (nejpozději do 24 hodin od příjezdu).

Připojení na internet a elektrika (220 V)

WIFI zdarma na 2 hodiny denně v prostorách restaurace (bufetu) a okolí v hodinách provozu (9 – 21,00) . Zde je i elektrická přípojka (např. dobíjení pro mobilní telefony – cena € 1 za jedno plnění) Elektřina jinak na ostrově funguje jen večer (osvětlení sociálních zařízení). U recepce najdete i bufet s nabídkou běžných chorvatských specialit a studených nápojů a stánek se zmrzlinou. Větší restauraci najdete v přístavu BUNARINA (tam kde přistává loď Odisej. Po rekonstrukci vypadá příjemně a láká k večernímu posezení i konzumaci chorvatských kulinářských specialit.

Poblíž recepce je i písčitě-oblázková pláž vhodná i pro malá děti. Vstupy do vody na jihu a je opět v provozu skalnaté. Přepravu Vaší kempingové výbavy z přístavu si můžete objednat též na recepci traktůrek nebo kombi.

Cena za noc (2023) Červen a září Červenec a srpen Pobytová taxa
Dospělá osoba € 8 € 8 € 1,33
Junior (12 až 17 let včetně) € 8 € 8  € 0,66
Dítě (2 až 11 let včetně) € 4 € 4 € 0
Pes € 1,5 € 1,5 € 0
Stan € 8 € 8
převoz věcí přes ostrov € 5